سبد خرید شما خالی است

مرجع آنتی ویروس ایران متعلق به شرکت فناوری اطلاعات نیماک (سهامی خاص) به شمار ثبت ۲۳۲۷۴۹ و تاسیس ۱۳۸۳ می‌باشد. مرجع آنتی ویروس ایران با معرفی و عرضه محصولات امنیتی معتبر موجود در بازار ایران و امکان خرید آگاهانه و هزینه مناسب را برای شما فراهم نموده است. این مرجع ارائه کننده انواع نرم افزارهای تخصصی مقابله با تهدیدات سایبری نظیر ویروس‌ها و بدافزارها برای انواع کامپیوترها، تبلت‌ها و موبایل‌ها می‌باشد. این مرجع با اطلاع رسانی اخبار مهم و فعالیت‌های جدید صورت گرفته در این حوزه به کاربران کمک می‌کند تا با امنیت بیشتری از دستگاه خود استفاده نمایند. بررسی تخصصی آنتی ویرس‌های موجود در بازار که توسط این مرجع صورت می‌گیرد به خریداران کمک می‌کند تا با آگاهی از نقاط قوت و ضعف آنها بهترین انتخاب را داشته باشند.

۰+
سال فعالیت
۰+
مشتریان دولتی
۰+
مشتریان غیر دولتی
۰+
فروش آنتی ویروس

درباره مرجع آنتی ویروس ایران

مرجع آنتی ویروس ایران فعالیت خود را در سال ۱۳۶۹ در فروشگاهی کوچک در خیابان جمهوری و با عرضه نرم افزار برای کامپیوترهای اسپکتروم، کمودور ۶۴، آمیگا ۵۰۰ و کامپیوترهای شخصی ۸۰۸۶ آغاز و تا کنون به فعالیت خود حول محور انفورماتیک ادامه داده است. از افتخارات ما عرضه آنتی ویروس در سال ۱۳۷۳ برای مقابله به ویروس کامپیوتری OneHalf می‌باشد.

مرجع آنتی ویروس ایران با اطلاع رسانی اخبار مهم و فعالیت‌های جدید صورت گرفته در حوزه ضد ویروس به کاربران کمک می‌کند تا با امنیت بیشتری از دستگاه خود استفاده نمایند.

روزانه بر تعداد ویروس‌ها و کدهای مخربی که قابلیت اجرا و ‫انتقال خودکار دارند، افزوده می‌شود. این ویروس‌ها از طریق ‫انواع حافظه‌های جانبی منتقل می‌شوند.